Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos 2018

2018-05-10 d. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Vaikinų ir merginų komandos iškovojo 1 -ąją vietą. Komandos sudėtis: Martynas Gaižauskas, Lukas Druktenis, Domantas Juškys, Mažvydas Bernikas, Arnas Franckevičius, Arnas Levonauskas. Merginų komanda: Kamilė Galdikaitė, Renata Jasevičiūtė, Laura Kvietkutė, Meda Jankauskaitė, Emilija Kazlauskaitė, Gabrielė Tirlikaitė. Kūno kultūros mokytojas Linas Klijūnas.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija