Lietuvos Jaunųjų matematikų mokykla 2020 m.

Lietuvos Jaunųjų matematikų mokyklą baigė IV klasės mokiniai Armandas Matkevičius ir Ernestas Skudžinskas. Matematikos mokytoja Asta Zikienė.

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje!

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. prašymai į gimnazijos I–IV klases priimami tik elektroniniu paštu, adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (užpildytas ir tėvų parašu patvirtintas prašymas bei vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas skenuojami arba fotografuojami ir siunčiami nurodytu elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Asmens duomenys bus tvarkomi nepažeidžiant LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų). Prašymo formą rasite gimnazijos internetiniame puslapyje www.jurbarkogimnazija.lt, paspaudę nuorodą prašymas

Mokinio įgyto išsilavinimo pažymėjimas bus priimamas pasibaigus 2019–2020 mokslo metams.

Informacija teikiama telefonais (8 447) 72 561; (8 447) 79 012.

Laukiame Jūsų visų prašymų!

Ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu

Gimnazijoje nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas I-IV klasių mokiniams bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Kviečiame susipažinti su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašu.

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ KOORDINATORIAI

Gimnazijos direktoriaus 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. VO-78 ,,Dėl skaitmeninių technologijų administratorių paskyrimo“ (vadovaujantis Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu, patvirtintomis LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372) paskirti gimnazijos ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu skaitmeninių technologijų administratoriai (konsultuoja mokytojus ir mokinius IKT naudojimo klausimais):

Žilvinas Nedelčenka, inžinierius programuotojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Algirdas Kazinevičius, inžinierius programuotojas, IKT mokytojas (kontaktai: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Tamo dienynas).

Mokytojų ir mokinių konsultavimą IKT naudojimo klausimais koordinuoja gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui (tel. Nr. 8 447 72 562).

Informacija apie gimnazijos darbą karantino laikotarpiu

Reaguodami į susidariusią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, vadovaudamiesi Jurbarko savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. O1-280 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje“, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai stabdomas ugdymo procesas ir atšaukiama visa suplanuota veikla, renginiai.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija