2020-2021 m. m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1 klasių sąrašai

Mokinių kodų  sąrašą skaitykite čia...

Klasių auklėtojai:

1 A klasės auklėtoja Vilma Strončikienė
1 B klasės auklėtoja Gitana Bajorinaitė
1 C klasės auklėtoja Asta Zikienė
1 D klasės auklėtoja Jolanta Norkūnienė
1 E klasės auklėtoja Vita Klepikovienė

Abiturientų laukia Pasieniečių mokykla

Per vienerius metus čia galima įgyti pasieniečio profesiją.
Kodėl verta tapti pasieniečiu?

Skaityti daugiau

Jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“

Balandžio 7 dieną startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS). Tai iniciatyva, skirta moksleiviams, kuri padeda jiems atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos interneto svetainėje (https://smms.lt/) pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Skaityti daugiau

Pokategorės