UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS 2020 M. RUGSĖJO 14-30 DIENOMIS

Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 14-30 dienomis Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje ugdymas vyks nuotoliniu būdu.

Įgyvendindami ugdymo programas, ne mažiau kaip 50 proc. dalyko savaitinių pamokų skiriame kontaktiniam darbui virtualiose mokymosi aplinkose; kitas pamokų laikas yra skirtas mokinių savarankiškam mokymuisi ir nuotolinėms konsultacijoms.

Visų klasių mokiniams yra sudaryta galimybė dalyvauti pagrindinių dalykų konsultacijose pagal patvirtintą grafiką (konsultacijų grafikas pridedamas). Mokytojai, aptarę su mokiniais, ves kontaktines ir/arba nuotolines konsultacijas. Konsultacijos yra neprivalomos.

Pamokos ir nuotolinės konsultacijos vyksta laikantis 2020-2021 m. m. I pusmečio tvarkaraščio.

Visą  informaciją apie nuotolinio mokymo (-si) organizavimą rasite Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos apraše, patvirtintame Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos direktoriaus 2020 m. rugsėjo 4 d. įsakymu VO-140.

Parama mūsų gimnazijai - gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos mokinių tėveliams, darbuotojams, buvusiems mokiniams ir visiems tiems, kurie skyrėte praėjusiais metais dalį gyventojų pajamų mokesčio mūsų gimnazijai. Jūsų parama yra labai svarbi. Panaudojant Jūsų pervestas lėšas atnaujinamas gimnazijos patalpų estetinis vaizdas, gerėja ugdymo(si) sąlygos mokytojams ir mokiniams.

Tikimės, kad ir 2020 metais sulauksime Jūsų paramos (teikiama tik elektroniniu būdu). Tai puiki investicija į savo vaikų ateitį.

Gimnazijos rekvizitai:

Skaityti daugiau

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje!

Informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. gegužės 30 d. prašymai į gimnazijos I–IV klases priimami tik elektroniniu paštu, adresu  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (užpildytas ir tėvų parašu patvirtintas prašymas bei vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas skenuojami arba fotografuojami ir siunčiami nurodytu elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Asmens duomenys bus tvarkomi nepažeidžiant LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų). Prašymo formą rasite gimnazijos internetiniame puslapyje www.jurbarkogimnazija.lt, paspaudę nuorodą prašymas

Mokinio įgyto išsilavinimo pažymėjimas bus priimamas pasibaigus 2019–2020 mokslo metams.

Informacija teikiama telefonais (8 447) 72 561; (8 447) 79 012.

Laukiame Jūsų visų prašymų!

Gimnazijos direktorės valanda Tėveliams

Tik glaudžiai ir darniai bendradarbiaudamos šeima ir gimnazija gali išugdyti brandžią, savimi pasitikinčią, veiklią asmenybę.

Siekdama pabendrauti su mokinių Tėveliais ir išgirsti jų nuomonę, pasiūlymus ugdomojo proceso ir gimnazijos veiklos tobulinimo klausimais, rengiu direktorės valandą Tėveliams.

Gerb. Tėveliai, aš Jūsų laukiu kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. iki 17 val. (iki šių mokslo metų pabaigos) gimnazijoje, direktorės kabinete.

Nesant galimybei atvykti į gimnaziją, kviečiu skambinti (tel. Nr. 79 012, rašyti (el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba į Tamo dienyną).

Pagarbiai, gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija