foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   INFORMACIJA DĖL ABITURIENTŲ KONSULTACIJŲ

    Nuo 2021 m. kovo 22 d. jau leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientams. Atsižvelgiant į tai, kad mokinių skaičius grupėse yra skirtingas, dėl konsultacijų organizavimo mokytojai tariasi kartu su mokiniais ir priima abipusiu sutarimu geriausius sprendimus.

    Informuojame, kad dauguma konsultacijų vyks gimnazijoje.

    Tikėkimės, kad LR Vyriausybė nedelsdama priims mums visiems aktualius sprendimus dėl abiturientų ir juos mokančių mokytojų sveiko ir saugaus grįžimo į gimnaziją.

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija