SKELBIAMAS BRANDOS EGZAMINŲ IR PRIĖMIMO Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS GRAFIKAS

Pagrindinė brandos egzaminų sesija vyks birželio 22 d. – liepos 21 d., pirmasis priėmimo etapas į aukštąsias mokyklas truks iki rugpjūčio 18 d., papildomas priėmimas – iki rugsėjo 4 d. Šiuos siūlymus pateikė švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu sudaryta planavimo grupė dėl brandos egzaminų ir priėmimo į aukštąsias mokyklas vykdymo, ministras tai patvirtino įsakymu. Siūlymai parengti atsižvelgiant į padėtį dėl karantino, kad būtų užtikrinta pakankamai laiko pasirengti egzaminams.

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

2019–2020 mokslo metų lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos ir brandos egzaminų tvarkaraščiai

Skaityti daugiau

Svarbi informacija 2020 m. abiturientams

Šiuo metu priimami sprendimai dėl bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas datų pakeitimo. Planuojami du priėmimo etapai, pirmojo priėmimo preliminari data 2020-08-14 (bus tikslinama).

SVARBU: prašymai LAMA BPO sistemoje pildomi įprasta tvarka nuo birželio 1 d. Abiturientai, kurie planuoja laikyti stojamuosius egzaminus ir/ar motyvacinį testą, turi prašymą užpildyti kuo anksčiau, tik prasidėjus prašymų pildymui, nes per LAMA BPO gaus informaciją apie egzaminų/testų laikymo laiką ir būdą.

Daugiau informacijos lamabpo.lt

Norintieji pasikonsultuoti, skambinkite tel. 8 652 04717

INFORMACIJA APIE 2019–2020 MOKSLO METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIO KEITIMĄ

2020 metų kovo 13 d. švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais yra pakeisti 2019–2020 mokslo metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo ir brandos egzaminų tvarkaraščiai.

Gimtosios kalbos (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo dalies žodžiu vykdymas yra pratęsiamas iki gegužės 15 d.

Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos vykdymas pratęsiamas iki gegužės 4 d.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija