foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2020 m. Brandos atestatų įteikimo šventė

    Maloniai kviečiame į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 94-osios abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventę, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 8 d. 14 val. Jurbarko dvaro parke.
    (Lyjant lietui šventė vyks Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje.)

Gimnazijos bendruomenės vardu direktorė Vida Greičiūtė

    Skaityti daugiau...

PASKELBTI LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS VALSTYBINIO BRANDOS EGZAMINO REZULTATAI  

   Jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatai. Jurbarko rajone jį laikė 142 abiturientai (šalyje – 16 970). Egzaminą išlaikė 92,25 proc. laikiusiųjų Jurbarko rajone (šalyje – 89,23 proc.).

Skaityti daugiau

SKELBIAMAS BRANDOS EGZAMINŲ IR PRIĖMIMO Į AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS GRAFIKAS

   Pagrindinė brandos egzaminų sesija vyks birželio 22 d. – liepos 21 d., pirmasis priėmimo etapas į aukštąsias mokyklas truks iki rugpjūčio 18 d., papildomas priėmimas – iki rugsėjo 4 d. Šiuos siūlymus pateikė švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu sudaryta planavimo grupė dėl brandos egzaminų ir priėmimo į aukštąsias mokyklas vykdymo, ministras tai patvirtino įsakymu. Siūlymai parengti atsižvelgiant į padėtį dėl karantino, kad būtų užtikrinta pakankamai laiko pasirengti egzaminams.

Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

2019–2020 mokslo metų lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos ir brandos egzaminų tvarkaraščiai

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija