Pradžia Renginiai

Paskutinis skambutis

    Kaip ir kiekvienais mokslo metais sukviesdami gimnazijos abiturientus į paskutinę pamoką, linkėdami visiems sėkmės egzaminuose, įamžiname Tradicinės Paskutinio skambučio šventės akimirkas.

„Mobilioji bioklasė“ gimnazijoje

    Gegužės 20 dieną gimnazijoje lankėsi moderniausia mokslo įranga aprūpinta pirmoji šalyje mobili laboratorija „Mobilioji bioklasė“. „Mobilioji bioklasė“ – tai po mokyklas keliaujanti moderni laboratorija, kuri pristato ir supažindina su naujausiais biomokslų laimėjimais. Projektą įgyvendina Vilniaus universitetas kartu su bendrove „Thermo Fisher Scientific“. Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Padedami Vilniaus universiteto studentų ir aukštųjų technologijų kompanijos „Thermo Fisher Scientific“ tyrėjų, gimnazijos mokiniai, besidomintys biomokslais, ir ketinantys su šiais mokslais susieti savo studijas, turėjo unikalią galimybę bent trumpam tapti tyrėjais ir atlikti modernius mokslinius eksperimentus.

Skaityti daugiau...

DSD II diplomai

    Gegužės 12 d. mūsų gimnazijos mokinėms: IRMAI GENDRIKAITEI, VIKTORIJAI GERULAITYTEI, IEVAI KRAFTAITEI, SIMONAI SAGAITYTEI, Vokietijos ambasadoje, Vilniuje buvo įteikti DSD II diplomai. Sveikiname mokines sėkmingai išlaikiusias šį egzaminą.Linkime sėkmės laikant abitūros egzaminus.

Vokiečių kalbos mokytojos

   Respublikinių konkursų laureatai

    Gegužės 11 d. gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius  įteikė padėkos raštus respublikinių konkursų laureatams ir jų mokytojams. Priminsime, kad Mantas Bendžius respublikiniame meninio skaitymo konkurse laimėjo II vietą (mokytoja J.Videikienė), Indrė Štuikytė nacionaliniame "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laimėjo I vietą (mokytojas J.Laurinaitis), respublikiniame teisinių žinių konkurse Temidė gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Komandos dalyviai: Laura Žičkutė, Tadas Meškauskas, Egidijus Grygolaitis, Renaldas Stasiūnaitis, Karolis Gylys (mokytojai J.Laurinaitis, J.Gudelienė).

laureataimin

Jurgio Baltrušaičio 142-ųjų gimimo metinių paminėjimo renginys

   Yra vardų, kurie nuolat šviečia kultūros danguje. Yra vardų, kurie pranyksta ūkuose ir vėl netikėtai atsiranda. Jų šviesa blausesnė, bet sava. Kiekvienos tautos kultūra turi klasikų be nuolat ir ryškiai švytinčios aureolės. Lietuvių literatūroje toks klasikas yra Jurgis Baltrušaitis.
   Gegužės 7d., Jurbarko krašto muziejuje gimnazistai ir renginio svečiai susirinko į poeto, vertėjo, diplomato Jurgio Baltrušaičio 142-ųjų gimimo metinių paminėjimo renginį. Šventėje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė, buvusi Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos mokytoja, poetė Zita Stankaitytė-Kairiūkštienė,
Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius.

Skaityti daugiau...

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Ką planuojate veikti vasarą?

Atostogauti pajūryje. - 8.4%
Keliauti į užsienį. - 22.9%
Praleisiu vasarą kaime. - 19.3%
Nieko neplanuoju! - 49.4%

Viso balsavo: 83
Balsavimas baigtas nuo: 28 Birž 2015 - 00:00

Dienos vaizdelis

foto30.jpg