Pradžia Renginiai

Gimnazijos komanda dalyvavo prevenciniame renginyje

Gegužės 9 d. Jurbarko kultūros centre vyko prevencinis renginys – respublikinės šaunių komandų varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai“.

Mūsų gimnazijos komanda, pasivadinusi „Eureka“, varžytuvėse pelnė artistiškiausios komandos nominaciją. Sveikiname ir dėkojame 2b klasės mokinėms Vikai Lukauskaitei, Emilijai Kazlauskaitei, Vasarei Pociūtei, Medai Jankauskaitei, Indrei Gasiūnaitei ir Akvilei Antanaitytei už labai šaunų pasirodymą.

Kultūringiausi gimnazistai 2017

Gegužės 18 d. gimnazijos aktų salėje buvo įteikti padėkos raštai kultūringiausiems gimnazistams.

Daugiau informacijos apie renginį.

Sveikiname!

Pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Gegužės 16 d. Jurbarko švietimo centre vyko renginys, skirtas pilietinei akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos atstovai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, mokinių tarybos pirmininkas Pijus Bastys ir mokinių tarybos atstovės Paulina Kerutytė, Kamilija Palaitytė bei Ūla Marija Urbšaitė. Šią akciją Lietuvoje įgyvendino skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ ir asociacija „Investors forum“, o mūsų miete Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius taip pat kvietė prisijungti prie iniciatyvos, kurią globoja J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiame susitikime vyko pokalbiai, kurie inicijuoja kiekvieną šalies pilietį prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo. Renginyje dalyvavo Jurbarko krašto verslo, viešojo sektoriaus, švietimo ir kultūros įstaigų atstovai.

Inkilai 2017

Pavasaris... Iš pietų į namus sugrįžta paukščiai, bet ne visi juos randa - vienas namelis sutręšęs, kitame apsigyvenę naujieji šeimininkai. Mūsų gimnazistai tam neliko abejingi – jie pasirūpino paukščių gerove – pakabino pačių pagamintus ir išpuoštus inkilus.

Mokinių konferencija „Pažink, išmok, gyvenk“

Balandžio 28 d. mūsų gimnazijoje  vykusios mokinių konferencijos programa ir nuotraukos.

Daugiau įrašų...

1. 8:00-8:45