Pradžia Renginiai

   Vokiečių kalbos dienos 2016

   Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungė įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.
Pagrindiniai renginiai vyko 2016 m. spalio 20 d. (ketvirtadienį). Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo Vokiečių kalbos dienoje. Mokiniai pristatė savo projektinius darbus apie vokiškai kalbančias šalis, įžymius žmones, dalinosi savo kelionių po šias šalis įspūdžiais, dainavo vokiškai. Džiaugiamės ir dainavome dainą, kuri skirta vokiečių kalbos dienai. Dainą sukūrė ir atliko grupė SKAMP.

Skaityti daugiau...

Prisidėjome prie akcijos „Gilė 2016“

    Mūsų gimnazijos 1A klasės mokiniai su auklėtoja Alina Baltrušaitiene atsiliepė į Lietuvos zoologijos sodo kvietimą prisidėti prie akcijos „Gilė 2016“. Rugsėjo 30 d. – spalio 9d. mokiniai rinko giles Lietuvos zoologijos sodui. Per savaitę laiko mokiniai surinko 84 kg gilių. Visos gilės pristatyto į Kauno zoologijos sodą, kur akcijos metu suvežta daugiau kaip 13 tonų gilių. Gilės – tai puikus gyvūnų raciono paįvairinimas, kurio niekur nenusipirksi. Gilėse gausu ne tik vitaminų B6 ir B12, bet ir mineralų, tokių kaip natris, kalcis, fosforas ir cinkas. Giles ypač mėgsta šernai, kiaulės, zebrai ir kiti kanopiniai gyvūnai, tačiau jų paskanauti neatsisako ir beždžionės bei bebrai. Gilės yra nuolat daiginamos ir jų daigai naudojami kaip pagrindinis pašaras gyvalazdėms (vabzdžiams, savo išvaizda primenantiems augalų šakas arba lapus), o kaip priedas – visų rūšių vabzdžiams.

Skaityti daugiau...

     Projektas „Apjuoskime Lietuvą širdimi“

Spalio 12 d. gimnazijos mokiniai ir mokytojai susitiko su projekto „Apjuoskime Lietuvą širdimi“ iniciatoriumi Sauliumi Bagdonu. 

 

Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis 2016

   Spalio 7 d. mūsų gimnazijos mokiniai kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudeliene ir istorijos mokytoju Jonu Laurinaičiu dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės renginyje „Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis“ .
Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius supažindino jaunuolius su Mero darbu bei pasiūlė „pasimatuoti“ Mero kėdę.

Skaityti daugiau...

Paminėjome Šypsenos dieną

   Kiekvienais metais spalio mėnesio pirmąjį penktadienį visame pasaulyje minima Tarptautinė šypsenos diena. Šios dienos idėja – „Padaryk gerą darbą. Padėk nusišypsoti." 2d klasės mokiniai su etikos mokytoja Alina Baltrušaitiene ir pagalbos mokiniui specialiste Dalia Eidokaitiene nuo ankstyvo ryto dovanojo gerus darbus mokyklos bendruomenei mainais į šypsenas. Mokiniai noriai pagelbėjo mokyklos bibliotekoje, sporto salėje, seselės kabinete. Grupelė mokinių užsuko gerų darbų atlikti ir į netoliese gimnazijos esančią Antano Sodeikos meno mokyklą. Malonu daryti gerus darbus, kurių atlygis – ŠYPSENA. Tad nusišypsokime, nes šypsena turi veidrodžio efektą... šypsaisi tu, šypsosi tau.

 

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Ar reikalinga "Garbės lenta" (pirmūnų nuotraukos) gimnazijoje?

TAIP - 45.6%
NE - 39.5%
Neturiu nuomonės. - 15%

Viso balsavo: 147
Balsavimas baigtas nuo: 21 Spa 2016 - 11:07