Pradžia Renginiai

Užgavėnių šventė

     Mūsų 1d klasė šiais metais rengė Užgavėnių šventę. Mes pagaminome Morę, kuri nukeliavo į aikštę prie kultūros centro. Ten ji dalyvavo Morių parodoje ir neblogai pasirodė. Šventė mokykloje vyko kiek pavėluotai, nes turėjome atostogas. Po jų vasario 19 d. klasės mergaitės prikepė blynų ir kitų skanėstų, kuriais vaišino mokytojus.. Pertraukos metu mokytojų kambaryje surengėme Užgavėnių šventę. Ten mokytojai regėjo mažą spektaklį, prisiminė senas Užgavėnių tradicijas, vaišinosi blynais, šoko ir dainavo. Galvojame, kad šis renginys kaip ir mums, patiko ir mokytojams, kurie turėjo galimybę linksmai praleisti laiką.

1d klasės mokinė Deimantė Skickytė

Akcija „Lietuvai ir man“

    Vykdydami akciją „Lietuvai ir man“ gimnazistai draugystės apyrankėmis papuošė Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narius, švietimo skyriaus ir kitų savivaldybės skyrių darbuotojus. Kviesdami pasipuošus trispalvėmis draugystės apyrankėmis išreikšti tautos vienybę.

Vasario 16-oios minėjimas

  Gimnazijos Jaunieji šauliai dalyvavo vasario 16-os renginiuose Jurbarko mieste.

Akcija „Lietuvai ir man“ - apyrankės

    Gimnazistai atsiliepė į akcijos „Lietuvai ir man“ kvietimą susiburti ir tradicinę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę papildyti vieningu akcentu. Technologijų pamokų metu kartu su technologijų mokytoja I. Petruitiene rišo trispalves apyrankes – Lietuvai ir sau. Šios apyrankės – tai draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Apyrankė nuo rankos nenurišama, kol pati susidėvi. Mokiniai akcijos apyrankėmis papuošė gimnazijos mokytojus.

Mokinių konkursas "Protų mūšis“

    Vasario 10 d. rajoninį intelektualinis mokinių konkursas "Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – osioms metinėms paminėti. Iš viso dalyvavo 20 komandų tai: Smalininkų technologijų ir verslo mokykla ir jų komanda STVM, Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla su komanda TREČIA, dvi komandos Iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos ISTOGEOMUZ ir KAŽKUR GIRDĖTI, Eržvilko gimnazijos komanda ERŽVILKAS. Komandos iš Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos: 1a klasės komanda PATRIOTAI, 1b kl. Komanda IR AR, 1c kl. Komanda SKYDAS, 1d kl. Komanda ARMATŪRA, Dvi komandos iš 2a klasės: SVETLANIEČIAI ir STANKIEČIAI 2 b kl. Komanda NARSTUKAI ir TROLIAI. Net 3 komandos iš 2c klasės komanda BETA, komanda ALFA ir komanda KANDYS, 3 klasės komanda DIGIDIKOVČIKAI, 3e kl. Komanda EXIT, 3 klasės komanda JOŠI ir 4a klasės komanda USŪRINIAI.

Skaityti daugiau...

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Ar švenčiate Užgavėnes?

Švenčiu. - 22.2%
Nešvenčiu. - 55.6%
Nežinau tokios šventės. - 22.2%

Viso balsavo: 9
Balsavimas baigtas nuo: 19 Vas 2015 - 00:00

Dienos vaizdelis

foto33.jpg