Pradžia Renginiai

Išleistuvės 2015 m.

    Brandos atestatų įteikimo ceremonijos akimirkos.

Paskutinis skambutis

    Kaip ir kiekvienais mokslo metais sukviesdami gimnazijos abiturientus į paskutinę pamoką, linkėdami visiems sėkmės egzaminuose, įamžiname Tradicinės Paskutinio skambučio šventės akimirkas.

„Mobilioji bioklasė“ gimnazijoje

    Gegužės 20 dieną gimnazijoje lankėsi moderniausia mokslo įranga aprūpinta pirmoji šalyje mobili laboratorija „Mobilioji bioklasė“. „Mobilioji bioklasė“ – tai po mokyklas keliaujanti moderni laboratorija, kuri pristato ir supažindina su naujausiais biomokslų laimėjimais. Projektą įgyvendina Vilniaus universitetas kartu su bendrove „Thermo Fisher Scientific“. Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Padedami Vilniaus universiteto studentų ir aukštųjų technologijų kompanijos „Thermo Fisher Scientific“ tyrėjų, gimnazijos mokiniai, besidomintys biomokslais, ir ketinantys su šiais mokslais susieti savo studijas, turėjo unikalią galimybę bent trumpam tapti tyrėjais ir atlikti modernius mokslinius eksperimentus.

Skaityti daugiau...

DSD II diplomai

    Gegužės 12 d. mūsų gimnazijos mokinėms: IRMAI GENDRIKAITEI, VIKTORIJAI GERULAITYTEI, IEVAI KRAFTAITEI, SIMONAI SAGAITYTEI, Vokietijos ambasadoje, Vilniuje buvo įteikti DSD II diplomai. Sveikiname mokines sėkmingai išlaikiusias šį egzaminą.Linkime sėkmės laikant abitūros egzaminus.

Vokiečių kalbos mokytojos

   Respublikinių konkursų laureatai

    Gegužės 11 d. gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius  įteikė padėkos raštus respublikinių konkursų laureatams ir jų mokytojams. Priminsime, kad Mantas Bendžius respublikiniame meninio skaitymo konkurse laimėjo II vietą (mokytoja J.Videikienė), Indrė Štuikytė nacionaliniame "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laimėjo I vietą (mokytojas J.Laurinaitis), respublikiniame teisinių žinių konkurse Temidė gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Komandos dalyviai: Laura Žičkutė, Tadas Meškauskas, Egidijus Grygolaitis, Renaldas Stasiūnaitis, Karolis Gylys (mokytojai J.Laurinaitis, J.Gudelienė).

laureataimin

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Kaip praleidote vasaros atostogas?

Dienos vaizdelis

foto22.jpg