Pradžia Renginiai

Išleistuvės 2016 m.

 

"Mūsų Laiko" žurnalistės Gabijos Goptaitytės nuotraukos.


Paskutinio skambučio šventė 2016

    90-toji abiturientų laida palydėjo Paskutinį skambutį gimnazijoje. 3-ių gimnazijos klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Svetlana Stankevičiene, Renata Streleckiene, Jūrate Videikiene, Danguole Šimanskiene, Alina Plevokiene bei Irena Petruitiene sukūrė šventinę nuotaiką abiturientų kabinetuose. Abiturientų auklėtojos Jolanta Norkūnienė, Irena Danupienė, Loreta Tamošaitienė, Deimantė Tamošaitytė vedė Paskutinio skambučio pamoką. Šventinę programą gimnazijos aktų salėje papuošė teatro mokytojos Jūratės Videikienės įspūdingi teatro mokinių pasirodymai bei originalūs režisūriniai sprendimai. Didžiausią įspūdį visiems paliko Adomo Kulikausko išsiskiriančios rolės. Egzaminų baimę nugalėti padėjo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Renginio metu skambėjo mišraus choro, vadovaujamo Gražinos Mikšienės, atliekamas dainos. Gimnazistės Ieva Sapronaitytė ir Rasa Tumšytė atliko mokytojos Jurgitos Kazinevičienės sukurtą dainą, skirtą Paskutinio skambučio šventei. Abiturientų vardu kalbėjo Toma Simanavičiūtė ir Dovilė Bilevičiūtė. Nuoširdžius linkėjimus ir vaikystės prisiminimus dalino ne tik pirmosios mokytojos, bet ir „geroji dvasia“ Kristupas Bartusevičius.

 

Kultūringiausi gimnazistai 2016 m. 

   Sveikiname gimnazistus, kuriems buvo įteikta kultūringiausio gimnazisto nominacija 2016 m. 

Skaityti daugiau...

Koncertas Jurbarko koncertų ir parodų salėje

    Gegužės 20 d., Jurbarko koncertų ir parodų salėje Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos merginų choras „Saulė“ (vadovė Danutės Lapienė, akomponiatorė Jolanta Gudelienė) turėjo išskirtinę progą ne tik paklausyti Vokietijos miesto Ellwangen bažnyčios mišraus suaugusiųjų choro atliekamų dainų, bet ir padainuoti kartu. Šį kolektyvą atvykti į Jurbarką pakvietė Volfgangas Šmitas.  Ellwangen choras Lietuvoje buvo pirmą kartą. Koncerto metu choro vadovė Danutė Lapienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius padėkojo merginų choro „Saulė“ abiturientėms už ilgametę meilę dainai. Choristėms buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Gimnazistai dalyvavo „Šaunių komandų varžytuvėse“

    Gegužės 6 d., keturios mūsų gimnazistės dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos organizuotame respublikiniame renginyje – „Šaunių komandų varžytuvės“. Šios varžytuvės skirtos akcijai „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ paminėti ir naujų narių priesaikos davimui įstojant į VO „Gelbėkit vaikus“ grupių prieš smurtą narius.

   Mūsų komanda „Pagrandukai“ pelnė artistiškiausios komandos vardą ir buvo apdovanota saldžiais prizais.

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Ką planuojate veikti vasarą?

Atostogauti pajūryje. - 15.6%
Keliauti į užsienį. - 27.4%
Praleisiu vasarą kaime. - 15.6%
Nieko neplanuoju! - 41.5%

Viso balsavo: 135
Balsavimas baigtas nuo: 28 Birž 2016 - 00:00