Pradžia Renginiai

Susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu

    Lapkričio 11 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje gimnazijos 9-10 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu, kuris visus supažindino su savo profesija, darbo priemonėmis - antrankiais, ginklais.

Skaityti daugiau...

„Sveikos mitybos diena“ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje

    Kaip ir kasmet „Sveikos mitybos diena“ gimnazijoje buvo paminėta ir šiais metais. Kiekvienais metais mokiniai gamina kokį nors sveiką maistą: buvo daržovių sriuba, įvairios košės, šiais metais gaminome mišraines. Sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė kartu su socialinėmis pedagogėmis Roma Pikturnaite ir Nijole Greičiuviene bei aktyviomis mergaitėmis iš 3-ųjų klasių organizavo šventę. Ji skaitė paskaitėlę „Sveika mityba“, rodė skaidres, paveikslėlius, kurie padaryti iš vaisių ar daržovių. Mokiniai turėjo klausimų sveikatos specialistei apie gimnazijoje gaminamą maistą, klausė, kas tai yra tausojantis maistas ir kodėl būtina jį valgyti? Ar visiems būtina jį valgyti?

Skaityti daugiau...

Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

    2014 metais DELFI portale Konstitucijos egzaminą laikė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Laikiusieji egzaminą internetu dalyvavo tik viename etape ir buvo vertinami pagal teisingų atsakymų skaičių ir laiką.Teisinio išsilavinimo neturinčių grupėje 3a klasės mokinys Tadas Meškauskas užėmė II-ą vietą. Teisininkų ir teisinį išsilavinimą turinčių asmenų kategorijoje tarp geriausiųjų pateko buvęs gimnazijos mokinys Simonas Mikšys.

Skaityti daugiau...

Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena

    Antroji B klasė mini Lietuvos Respublikos konstitucijos dieną. Pritarėme istorijos mokytojos Birutės Genienės minčiai: „Jei mūsų močiutės turi maldaknyges, mes, Lietuvos piliečiai, turime turėti konstituciją." Puiku, nes būdami pirmokai jas visi ir įsigijome.
    2B klasės mokinės Milda Saulina Videikaitė, Justė Valaitytė, Sandra Lopetaitytė, Ugnė Jomantaitė.

Renginys „Būk aktyvus“

    Rugsėjo 25 d. įvyko mokinių tarybos savivaldos renginys „Būk aktyvus“. Susitikime kartu su mūsų gimnazijos mokinių taryba dalyvavo svečiai iš Šilutės, Eržvilko, Veliuonos gimnazijų, taip pat Jurbarko savivaldybės švietimo skyriaus, Jurbarko švietimo centro ir AJE. Mokiniai pristatė savo mokyklų mokinių tarybų veiklas, aplankė AJE, Panemunės ir Raudonės pilis, atliko numatytas užduotis pagal iš anksto numatytą programą.

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Kaip praleidote rudens atostogas?

Puikiai! - 19.1%
Nuobodžiai. - 8.5%
Blogai! - 0%
Sirgau. - 2.1%
Ką?! Buvo atostogos??? - 70.2%

Viso balsavo: 47
Balsavimas baigtas nuo: 18 Lap 2014 - 14:31

Dienos vaizdelis

foto15.jpg