Gimnazisto paso šventė 2017

Lapkričio 16 d. 1-ų gimnazijos klasių mokiniai ir jų tėvai buvo pakviesti į jubiliejinę Gimnazisto paso šventę, kurią jau penktą kartą gimnazijoje organizuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su 1-ų klasių auklėtojais Vilija Bartusevičiene, Reda Žemeliene, Zita Bilotiene, Edita Černiauskiene, Roma Kasparaitiene, muzikos mokytoja Gražina Mikšiene, fotografijos mokytoju Adolfu Būblaičiu, dailės mokytoja Jurgita Davidavičiene, teatro mokytoja Jūrate Videikiene ir šokio mokytoja Reda Žemeliene.

Skaityti daugiau

Dainų popietė „Dainoj mes išliksim gyvi“

Lapkričio 23 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje, gimnazistės Ieva Sapronaitytė ir Guoda Stalgytė kartu su muzikos mokytoja Gražina Mikšiene dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialo valdybos organizuojamoje dainų popietėje „Dainoj mes išliksim gyvi“, skirtoje Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Akcija „Maisto bankas“ 2017

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1D klasės moksleiviai 2017 m. spalio 21 d. dalyvavo labdaros ir paramos fondo akcijoje „Maisto bankas“ Jurbarko UAB prekybos centre MAXIMA X.
Bendradarbiaudami su labdaros atstovais gimnazistai ragino visuomenę paremti maistu sunkiausiai gyvenančius žmones, tokiu būdu skatindami visuomenės solidarumą bei pilietiškumą.

Skaityti daugiau

Prie „Maisto banko“ akcijos prisidėjo ir mūsų gimnazistai

Šį savaitgalį mūsų gimnazija kaip ir kasmet prisidėjo prie organizuojamos akcijos „Maisto bankas“, kurios metu savanoriai padėjo rinkti aukojamą maistą. Jos tikslas – padėti pamaitinti skurstančius Lietuvos gyventojus, mažinti maisto švaistymą, skatinti visuomenės solidarumą ir pilietiškumą.

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2017-10-20

1-ų g. klasių mokiniai kartu savo auklėtojais rinkosi į susipažinimo vakarą. Visos klasės atskleidė savo kūrybiškumą ir išmonę ruošdami klasių prisistatymus. Turiningai praleisti laiką padėjo įdomios užduotys. Visus pradžiugino originalios dovanos klasė – klasei. Smagią nuotaiką sukūrė iš anksto pasiruoštos dainos.

2017 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija