Pradžia Renginiai

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ III etapas

   Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Kamilė Pernarauskaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių regioninio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape Marijampolėje ir užėmė I vietą.  

Skaityti daugiau...

SAUGAUS EISMO DIENA GIMNAZIJOJE 2017

    Balandžio 6-ąją, gimnazijoje paminėta Saugaus eismo diena. Ja siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį, kad kiekvieno asmens saugumo laikymasis – viena iš pagrindinių priemonių, galinčių prisidėti prie nelaimių keliuose ir jose nukentėjusiųjų asmenų skaičiaus mažinimo. Lietuvoje Saugaus eismo diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta nuo 2006 m.

Skaityti daugiau...

Dainavome rusų ir vokiečių kalbomis

   Kovo 30 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje dalyvavome edukaciniame renginyje „Dainuojame užsienio kalba“.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ II etapas 

   Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Kamilė Pernarauskaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių rajoninio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etape ir užėmė I vietą. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytoja Birutė Genienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė, dorinio ugdymo mokytoja Alina Baltrušaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Onutė Enčerienė.

   Gimnazijos komanda „AGG būrys“ atstovaus Jurbarko rajonui regioniniame III etape, kuris vyks Marijampolėje.

Savaitė be patyčių 2017

   Kovo 20-24 dienomis Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko „Savaitė be patyčių“. Savaitės moto – „Tik save gerbiantis ir laimingas žmogus neskaudina kitų“. Gimnazistus pasitiko „Savaitei be patyčių“ skirta instaliacija: besišypsantys veidukai ir palinkėjimai džiaugtis, sakyti vienas kitam komplimentus, žavėtis, girti, juoktis, stebėtis… Instaliacija patraukė dėmesį spalvomis ir gera nuotaika, todėl tikrai privertė nusišypsoti kiekvieną įeinantį.
Dorinio ugdymo pamokų ir klasių valandėlių metu vyko kino filmų apie patyčias peržiūra ir aptarimas, buvo priminta informacija apie galimus pagalbos būdus matant vykstančias patyčias.

Skaityti daugiau...

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas