Pradžia Renginiai

Gimnazisto pasas 2016

     Lapkričio 24 d. gimnazijos aktų salėje rinkosi gimnazistai, tėvai ir svečiai į ketvirtus metus vykstantį, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės sumanytą renginį, Gimnazisto pasas. Šio renginio metu ne įteikiami gimnazisto pasai, bet ir primenama gimnazijos istorija, atributika, giedamas gimnazijos himnas. Vakaro metu dainuoja ir šoka gimnazijos meno kolektyvai. Scenoje sukosi šokių kolektyvo „Ievužė“ merginos, skambias dainas traukė mišrus mokyklos choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, bei solistės Guoda, Sandra ir Vytautė.

Skaityti daugiau...

Gruodžio 1-oji - Pasaulinė AIDS diena!

Gruodžio 1-ąją dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Tai liga, kuri vien tik per praėjusius metus nusinešė 1,1 mln. gyvybių visame pasaulyje. Šios dienos tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV / AIDS ligą ir ja sergančius ligonius, bei siekti, kad šių susirgimų būtų kuo mažiau.

Skaityti daugiau...

Tolerancijos diena 2016

 Jau tapo tradicija paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną gimnazijoje.
Šiais metais pilietinės iniciatyvos tikslas buvo išsiaiškinti bei prisiminti žodžio Tolerancija reikšmę, aptarti XX a. istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei, analizuoti XX a. Lietuvos istorijos faktus.

Skaityti daugiau...

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2016

    Jau tapo tradicija organizuoti 1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakarą, kurio metu gimnazistai pristato savo klasę, atlieka įdomias užduotis, paruošia originalią dovaną kitai klasei. Šiais metais vakarą vedė 1b klasė kartu su klasės auklėtoja Gitana Bajorinaite. Savo prisistatymus ruošė 1a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Alina Baltrušaitiene, 1c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Asta Zikiene ir 1d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Loreta Tamošaitiene. Visi vakaro dalyviai dainavo iš anksto pasirinktas dainas karaoke. Renginio vedantieji pristatė populiariausius vardus merginų ir vaikinų tarpe, kuriais tapo Justas ir Viktorija.

 

Susitikimo akimirkos Izraelio valstybės nepaprastuoju ir įgaliotoju ambasadoriumi Lietuvai Amiru Maimonu

 

 

Daugiau įrašų...

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

 

Vaikų linijos telefonas

Ar yra Kalėdų senelis?