Kovo 11-ąją  dieną  paminėkime ir aktyviai, ir prasmingai!

2C klasės mokiniai  ir jų auklėtoja, istorijos mokytoja Birutė Genienė visą gimnazijos  bendruomenę  maloniai  kviečia į žygį „Praeitis ateičiai“,  skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iš Lietuvos valstybinių švenčių, minima kovo 11 d. pažymint 1990 metais tą dieną Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo - pasirašytą Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Tai viena iš trijų pagrindinių Lietuvos valstybės švenčių kartu su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, minima vasario 16 d., ir Valstybės diena, minima liepos 6 d.

Valentino dienos popietė 2021

I klasių mokiniai  rinkosi į nuotolinį renginį Valentino dienos popietė, kurį organizavo I B klasė. Renginio metu  mokiniai kūrė  patiekalų receptus, siūlė romantiškiausius filmus įsimylėjėlių dienai. Klasių kapitonai turėjo sudėti meilės dainų žodžius. Visi renginio dalyviai balsavo už populiariausią žvaigždžių porą.

Moki kalbą- rasi kelią

Taisyklingos užsienio kalbos mokomės ne tik pamokose. Dar svarbiau - girdėti gyvą žodį. Karantinas neuždarė mūsų tarp keturių sienų - jis pateikė naujas bendravimo formas ir galimybes. Besimokantieji rusų kalbos gruodžio 19–30 d. su rusų k. mokyt. Vita Pakinkyte dalyvavo Tarptautiniame internetinių renginių moksleiviams, studentams, dėstytojams, tėvams cikle „Декабрь с Институтом Пушкина“ ir sėmėsi naujų žinių, įspūdžių bei įgūdžių kartu su dalyviais iš viso pasaulio, besimokančiais rusų kalbos - Japonijos, Italijos Ispanijos, Graikijos, Vokietijos, Brazilijos, Prancūzijos, Norvegijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos,Sakartvelo, Irano ir kitų pasaulio šalių. Mūsų mokiniai turėjo galimybę virtualiai keliauti ir mokytis kartu su kitų tautų atstovais, išgirsti gyvą, autentišką kalbą, įsitikinti, jog rusų kalba yra plačiai pasaulyje paplitusi ir ją mokėti tikrai naudinga.

Kalėdinis matematikos turnyras

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje matematikos mokytoja Laimina Naujokienė kasmet tradiciškai rengia savo mokiniams Kalėdinius matematikos turnyrus. Karantino metu gruodžio 9 dieną Ib, IIa, IIe ir IVm4 grupių mokiniams kalėdinis matematikos turnyras vyko tiesiogine Facebook transliacija.

Skaityti daugiau

Varžytuvės „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Lapkričio 4 d. dešimt komandų iš visos Lietuvos dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos vykdomose varžytuvėse „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“. Renginio tikslas - telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija