Moki kalbą- rasi kelią

Taisyklingos užsienio kalbos mokomės ne tik pamokose. Dar svarbiau - girdėti gyvą žodį. Karantinas neuždarė mūsų tarp keturių sienų - jis pateikė naujas bendravimo formas ir galimybes. Besimokantieji rusų kalbos gruodžio 19–30 d. su rusų k. mokyt. Vita Pakinkyte dalyvavo Tarptautiniame internetinių renginių moksleiviams, studentams, dėstytojams, tėvams cikle „Декабрь с Институтом Пушкина“ ir sėmėsi naujų žinių, įspūdžių bei įgūdžių kartu su dalyviais iš viso pasaulio, besimokančiais rusų kalbos - Japonijos, Italijos Ispanijos, Graikijos, Vokietijos, Brazilijos, Prancūzijos, Norvegijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos,Sakartvelo, Irano ir kitų pasaulio šalių. Mūsų mokiniai turėjo galimybę virtualiai keliauti ir mokytis kartu su kitų tautų atstovais, išgirsti gyvą, autentišką kalbą, įsitikinti, jog rusų kalba yra plačiai pasaulyje paplitusi ir ją mokėti tikrai naudinga.

Kalėdinis matematikos turnyras

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje matematikos mokytoja Laimina Naujokienė kasmet tradiciškai rengia savo mokiniams Kalėdinius matematikos turnyrus. Karantino metu gruodžio 9 dieną Ib, IIa, IIe ir IVm4 grupių mokiniams kalėdinis matematikos turnyras vyko tiesiogine Facebook transliacija.

Skaityti daugiau

Varžytuvės „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“

Lapkričio 4 d. dešimt komandų iš visos Lietuvos dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos vykdomose varžytuvėse „VISOS PASAKOS BAIGIASI LAIMINGAI“. Renginio tikslas - telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą.

Skaityti daugiau

Metodinis renginys „Literatūrinio rašinio kūrimas, taisymas, tobulinimas“

Spalio 28 d. mūsų gimnazijos mokytojų iniciatyva vyko nuotolinis Lietuvos pagrindinio ir vidurinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams skirtas metodinis renginys „Literatūrinio rašinio kūrimas, taisymas, tobulinimas“. Renginį vedė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Nijolė Černauskienė, mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Greičiūnienė bei lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Irmanta Valošinienė. Renginio metu lektorės su Lietuvos gimnazijų, progimnazijų,  licėjų mokytojais dalinosi gerąja darbo patirtimi, apžvelgė savo dėstomo dalyko naujoves, aktualijas.

Vokiečių kalbos dienos 2020 m.

2020 metų Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 19-25 dienomis. Pagrindiniai akcentai - tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas. Mūsų gimnazijoje vokiečių kalbos pamokose irgi buvo minimos vokiečių kalbos dienos. Mokiniai dainavo vokiečių kalbos dienų himną, kurį sukūrė ir atliko „Skamp“ grupė, nagrinėjo tvarumo temą, žaidė žaidimus, atsakinėjo į viktorinų klausimus. Buvo ir dovanėlių, kuriose džiovinti vaisiai, vaistažolės, prieskoniai.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija