foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Piešinių paroda – „Jurbarkas prieš 200 metų, keliautojo akimis“.

    Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama mūsų mokyklos 3-4 G klasių mokinių, besimokančių dailę A lygiu, piešinių paroda – „Jurbarkas prieš 200 metų, keliautojo akimis“.

Mokytoja J. Davidavičienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija