Paroda poeto P. Širvio 100-mečiui: „Meilės dainius Paulius Širvys“

2020–ieji - Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai. Rugsėjo 6-ąją minėtas poeto 100-metis. Ištisas amžius nuo gimimo ir keturiasdešimt vieneri metai nuo mirties – didelis išbandymas kiekvieno kūrėjo talentui.

Per tokį ilgą laiką vieni pradingsta užmarštyje, kiti – laikinai primirštami. Ir tik nedaugelis ištveria laiko išbandymą. Išlieka mylimi, skaitomi, nuolatos prisimenami. Vienas iš jų – poetas Paulius Širvys. Skaitytojui brangi ne tik jo kūryba, kiekvienas eilėraščio posmas, bet ir biografijos faktai, autentiški amžininkų atsiminimai, kiekvienas su meile ir dvasios šviesa paskleistas paliudijimas, atsiminimų fragmentas.

Gimnazijos bibliotekoje parengta paroda poeto P. Širvio 100-mečiui: „Meilės dainius Paulius Širvys“.

„Karantino fotodienoraštis“

Karantinas puiki galimybė atsiskleisti kūrybiškumui. Buvo paskelbta daugybė įvairių iššūkių, į kuriuos įsitraukė nemažai karantiną namie leidžiančių žmonių. Mūsų gimnazistai ne išimtis. Ta proga pristatome virtualią parodą „Karantino fotodienoraštis“. Nuotraukose moksleiviai fiksuoja nuotolinio mokymosi aplinką, uždarytas žaidimų aikšteles, apsaugos priemones, ištuštėjusį miestą, karantino portretus ir t.t.

Paroda „Barokinė šukuosena“

3-ių gimnazijos klasių mokinių dailės darbų paroda „Barokinė šukuosena“.

Barokas (it. barocco – keistas, įmantrus) – kultūros epocha ir meno kryptis, XVII a. – XVIII a. I pusėje plitusi Europoje ir Lotynų Amerikoje.

Paroda „Kubistinis natiurmortas“

2-ų gimnazijos klasių mokinių paroda „Kubistinis natiurmortas“.

Kubistinis stilius (pranc. cubizme, lot. cubus – kubas), XX a. pradžios modernistinės dailės (daugiausia tapybos) kryptis. Nors kubistų paveikslai gali atrodyti abstraktūs ir geometriški, juose vaizduojami realūs objektai.

Paroda „Taškelių mozaika“

1-ų gimnazijos klasių mokinių darbų paroda „Taškelių mozaika“. Dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Puantilizmo technika - kai tapoma mažais taškeliais ar potėpiais, kurie susijungia į vieną, nedalomą visumą. Puantilizmo pradininkais buvo Žoržas Sera ir Polis Sinjakas maždaug 1886 metais.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija