Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos Erasmus+ komanda išvyksta į savo antrą kelionę, į Mittersil gimnaziją Austrijoje. Šį kartą visos projekte dalyvaujančios mokyklos (Austrija, Italija, Vokietija, Suomija, Lietuva) turės pristatyti ekologines savo rajono ar šalies problemas, kurios yra įvairiapusės ir pasireiškia visuose mūsų planetos regionuose.

Nežiūrint aktyvių tarptautinių pastangų, vis didėja pasaulinis išmetamų į aplinką teršalų kiekis. Per pastaruosius kelis dešimtmečius aplinkos problemos iš lokalių peraugo į regionines ir jau pasiekė pasaulinį mastą, keldamos visuotinės ekologinės krizės grėsmę.

Savo filmu (žr. filmą) apie Nemuno taršą norime pasakyti, kad upių vandens tarša vis dar lieka didele Lietuvos ekologine problema, apie kurią kalbama per mažai.

Susitikimo metu visos šalys pristatys savo namų darbus, diskutuosime apie ekologines problemas, kelsime klausimus, bandysime rasti atsakymus.

Mūsų komanda: Eisvinas Kuliešius, Haroldas Kuliešius, Aiste Dirdaitė, Armanda Sadauskaitė, Austėja Balčytytė, Eglė Žabarauskaitė, gimnazijos Erasmus+ grupės koordinatorė Asta Akutaitienė.

Komandą lydi gimnazijos direktorės pavaduotoja, projekto narė Jolanta Gudelienė

Parengė Asta Akutaitienė

Pereiti prie turinio