Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Spalio 24 d. Jurbarko gimnazijos sporto salėje vyko „Jurbarkas Open LBJJA Championship“. Varžybas suorganizavo Jurbarko sporto klubas „Pantera“ su Lietuvos Braziliškojo Džiudžitsu Asociacija (LBJJA). Varžybose dalyvavo Latvijos, Kaliningrado BJJ klubai ir Lietuvos BJJ klubai iš Jurbarko, Šakių, Kauno, Vilniaus, Plungės, Klaipėdos. Čempionate gerai pasirodė gimnazistas Hendrikas Milmontas, kuris amžiaus grupėje iki 17 m. svorio kategorijoje iki 79 kg. iškovojo 3 vietą. Varžybų organizatoriai dėkoja už palaikymą ir paramą Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, Jurbarko kūno kultūros ir sporto centrui, Dziudo klubui „Sfinksas“.


Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:
-40kg (Kids) 1 vieta Eidvinas Vaitkus
-50kg (Kids) 1 vieta Deivydas Zambevičius
2 vieta Paulius Karpavičius
-65kg (Kids) 3 vieta Denis Kanys
-79kg (Juveniles) 3 vieta Hendrikas Milmontas
-76kg (White belts) suaugę 2 vieta Karolis Mileris
-88,3kg (White belts) suaugę 3 vieta Nerijus Mickevičius

Mindaugas Smirnovas

Pereiti prie turinio