Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalinga (-as) dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja (-as), 0,5 etato.

Skaityti daugiau

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalinga (-as) užsienio (vokiečių) kalbos mokytoja (-as) 1 etatu, 2019-2020 m. m.

Skaityti daugiau

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. reikalinga (-as) geografijos mokytoja (-as) 0,75 etato 2019–2020 mokslo metams

Skaityti daugiau

Skelbiamas konkursas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti

2019 m. birželio 21 d. skelbiamas konkursas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Švietimo įstaigos vadovui keliami kvalifikaciniai reikalavimai nurodyti pareigybės aprašyme (atsisiųsti).

Pretendentai, dalyvaujantys konkurse, ne vėliau kaip iki 2019 m. lapkričio 25 d. 17 val. dokumentus Jurbarko rajono savivaldybės administracijai (205 kab.), adresu Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas, gali pateikti tiesiogiai, siųsdami juos elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registruotu laišku.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija