Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Gimnazijos 100-metis

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:45-11:30
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20

Vaikų linijos telefonas

Izoliacijos ir saviizoliacijos tvarka mokyklose
2021 m. rugsėjis

LR SAM sprendimu nuo šių metų rugsėjo 23 dienos pakeista asmenų, sergančių COVID-19 infekcija ir/ar turėjusių kontaktą su susirgusiuoju, izoliacijos trukmė ir saviizoliacijos algoritmas ugdymo įstaigoms.
Pagrindinio ir vidurinio ugdymo procese, nustačius COVID-19 ligos atvejį, izoliuojamas asmuo, kuriam patvirtinta koronaviruso infekcija.
  Mokiniai, turėję kontaktą su susirgusiuoju, nebus izoliuojami, jei jie vakcinuoti ar persirgę. Kiti ugdytiniai turi pasirinkimą – izoliuotis arba testuotis. Neizoliuojami mokiniai, kurie testuojasi savikontrolės greitaisiais antigeno testais tris kartus: iškart po atvejo nustatymo, antrą kartą – praėjus 48–72 valandoms ir pakartotinai trečią kartą – dar po 48 valandų.

Įstaigos personalui taikoma izoliacija įprasta tvarka.
   Nuo 2021 m. rugsėjo 23 d. izoliacijos trukmė sąlytį turėjusiems asmenims trumpėja nuo 14 iki 10 dienų. Ne anksčiau kaip 7 izoliacijos dieną suteikiama galimybė susitrumpinti izoliaciją atliktus PGR tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą, jei asmeniui nepasireiškia ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomai, t. y. staiga prasidėjęs bent vienas iš šių simptomų: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas.
   Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja sąlytį turėjusiems mokiniams, dalyvaujantiems ugdymo procese, kuriems taikomas testavimo algoritmas, 10 dienų nuo paskutinės sąlyčio su sergančiuoju COVID-19 liga dienos nedalyvauti neformaliojo švietimo ar kitose veiklose, jei jose dalyvauja kitos ugdymo įstaigos vaikai, taip pat tokiems asmenims nerekomenduojama dalyvauti renginiuose, kitose žmonių susibūrimo vietose, rekomenduojama apriboti asmenų, su kuriais bendraujama, skaičių. Bendraujant su kitais asmenimis, tokie mokiniai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo ir kitų bendrųjų COVID-19 ligos prevencijos priemonių.
   Visais atvejais ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus jaučiantys asmenys neturi dalyvauti ugdymo procese ir patariama atlikti PGR tyrimą.
   Su izoliacijos algoritmu, jei nustatomas COVID-19 ligos atvejis, galite susipažinti čia: (1 priedas)
   Su izoliacijos algoritmu, jei savikontrolės antigeno testas teigiamas, galite susipažinti čia: (2 priedas)
   Su nauju teisės aktu galite susipažinti čia...

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija