foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Vaikų gyvensenos klausimynas 2020 m.

   Mielas moksleivi,
visame pasaulyje suprantama, kad sveikata labai svarbi. Atsakydamas į šios anketos klausimus, padėsi mums daugiau sužinoti apie jaunų žmonių gyvenimo būdą. Šiuo metu tokia apklausa vykdoma visose Lietuvos savivaldybėse. Tavo savivaldybėje, kaip ir kitose, ją atlieka savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

   Anketoje nereikia nurodyti savo vardo ir pavardės, tavo atsakymus analizuos tik tyrėjai, jų nepamatys nei tėvai, nei mokytojai.
Atidžiai perskaityk kiekvieną klausimą ir pasistenk kiek įmanoma tiksliau atsakyti. Mus domina tavo nuomonė. Tikimės, kad su malonumu užpildysi anketą!

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija