foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Šimtukininkų apdovanojimas 2020-08-07

   Džiaugiamės, kad Jurbarko rajono savivaldybės administracijoje buvo pagerbti mūsų abiturientai, kurie gavo aukščiausius brandos egzaminų rezultatus.

   Padėka už puikų lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatą (100 balų) įteikta Ugnei Bacevičiūtei, mokytoja Violeta Greičiūnienė.

   Padėkos už puikius užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino rezultatus įteiktos Gintarei Gabrielei Gabšytei (100 balų), Neringai Gailiūtei (100 balų), Matui Kuzminskui (99 balai), Agnei Lazdauskaitei (99 balai), Gerdai Lyneburgerytei (100 balų) . Šių abiturientų mokytojai: Lina Maskolaitienė, Jurgita Kazinevičienė, Gitana Bajorinaitė.

     Informacinių technologijų brandos egzamine 100 balų surinko ir padėką atsiėmė Erikos Liutkevičienės mokinys Armandas Matkevičius.

    Abiturientė Viktorija Rainytė du valstybinius brandos egzaminus išlaikė labai gerai – lietuvių kalba ir literatūra įvertinta 100 balų (mokytoja Violeta Greičiūnienė), biologija – 99 balais (mokytoja Janina Ašutaitytė).

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija